motoger

Węże do wspomagania Skoda Fabia II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Węże do wspomagania Skoda Fabia II
Węże do wspomagania Skoda Fabia II
Węże do wspomagania Skoda Fabia II
Węże do wspomagania Skoda Fabia II
Węże do wspomagania Skoda Fabia II
Węże do wspomagania Skoda Fabia II
Węże do wspomagania Skoda Fabia II
Węże do wspomagania Skoda Fabia II

Sprzedawcy części do Skoda Fabia:

auto części gliwice
giełda części samochodowych
giełda części śląsk
części używane amerykańskie
auto szrot
moto2
auto kasacja części używane
auto części warszawa
czesci samochodowe uzywane
auto szrot samochodowy
giełda części poznań
giełda części
auto czesci zamienne
moto2.pl
auto części poznań
auto części zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
części uzywane samochodowe
giełda części moto2.pl
giełda części słomczyn
części moto2
części używane poznań
auto części słomczyn
części używane opel
zamienne czesci samochodowe
auto części
części szrot samochodowy
gielda czesci

Cena Węże do wspomagania Skoda Fabia Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Skoda Fabia przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Węże do wspomagania. Części w kategorii Układ kierowniczy. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2025-01-08 i jest ważna cały czas również do dziś 2025-02-07 - numer oferty 31303831. Część używana Węże do wspomagania do Skoda Fabia II jest wystawione do sprzedania. Sprzedawca części posiada aktualnie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Węże do wspomagania Skoda Fabia II 1.5 2008 kombi. Tanio Węże do wspomagania Skoda Fabia II 1.5 2008 kombi. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 1.5 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2007. Buda tego auta to kombi i dostępny jest ten pojazd w salonach marki Skoda. Ten model Fabia stworzony został w takich wersjach jak I, I FL, II, II FL, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno węże do wspomagania . Podobno najczęściej psująca się część do Skoda Fabia wersja II. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Skoda Fabia. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Gdzieś na forum czytałem że Skoda Fabia ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Skoda Fabia bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Skoda Fabia. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po węże do wspomagania do Fabia. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na motoger.pl. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie węże do wspomagania. Nie wiem czy węże do wspomagania pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Zadzwoniłem do motoger.pl i kupiłem węże do wspomagania do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Spod bloku chciałem wyjechać ale zobaczyłem czarnego Kota i niestety przypadkiem uderzyłem w lampę tak oto zepsułem swój samochód Skoda Fabia. No to pięknie, wspaniałe, szukamy węże do wspomagania. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Skoda Fabia. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić węże do wspomagania w Skoda Fabia. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę węże do wspomagania do Skoda Fabia. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio węże do wspomagania. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest węże do wspomagania. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Skoda Fabia na części.  


KONTAKT

tanio Węże do wspomagania Skoda Fabia II

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Węże do wspomagania Skoda Fabia II
Węże do wspomagania Skoda Fabia II Węże do wspomagania Skoda Fabia II
Copyright © 2025. MOTOGER.pl